Шановні депутати Березівської районної ради!

03.08.2015 18:35 972
Шановні депутати Березівської районної ради!

Звертаємось до вас в зв’язку з неординарною подією, яка пов’язана з вашою депутатською діяльністю.

17 квітня відбулась чергова сесія Березівської районної ради. На ній в порядок денний, за пропозицією депутата Ладиненка А. В., було включено питання про ваше звернення на підтримку рішення Верховної Ради про визнання Росії агресором та так званих « ДНР» та « ЛНР» терористичними організаціями.

Голосування відбулось не поіменно, хоч така пропозиція на сесії була. Більшість не бажала засвітити своє волевиявлення. На підставі закону про доступ до публічної інформації та вважаючи на те, що ми вас обрали для того, щоб ви виражали наші інтереси, а не власні, ми оприлюднюємо результати цього голосування та здійснюємо певні висновки.
Як нам стало відомо, дане звернення підтримали лише 13 депутатів. Це – Бодянюк М. І., Бондарець В. М., Гринішин М. Ф., Гришаков В. І., Громадченко О. В., Димова В.В., Захарченко Л.Г., Ладиненко А. В., Соловйов І. Ю., Федюкіна Т. І., Шевченко Н. В., Шимко В. Ф.

Останні 27 депутатів не підтримали надзвичайно важливий політичний документ. Це два проти – Бартош В. М., Лєвінська В. А.; 8 утримались – Богоміл А. І., Богоміл О. А., Борисов В.О., Вертій Г. І., Галанова Л. В., Гришко М. В., Кучерявий М. П., Марцинковський Л. С., Похилєнко Л. М. 16 депутатів не зявились на сесію, в більшості, не маючи на те поважних причин. Очевидно, злякались оприлюднення своїх поглядів по даному питанню.

Це означає, що обрані нами депутати або політично недалекозорі, або безвідповідальні за долю нашої Батьківщини, або є прихильниками війни на Донбасі, яку ведуть сепаратисти при повній військовій допомозі технікою та живою силою росіян. Тим самим допомагають Путіну в його агресивній політиці по колонізації нашої рідної неньки-України і сприяють приведенню війни до наших домівок. Такі вчинки не гідні памяті загиблих та не підтримують героїзм наших воїнів-земляків у боротьбі з терористами-сепаратистами та з російським агресором.

На підставі таких не патріотичних дій більшість депутатів:

1. Вимагаємо в найближчий час провести позачергову сесію районної ради з порядком денним про підтримку рішення Верховної ради про визнання Росії агресором , а ДНР та ЛНР терористичними організаціями.
2. Дати оцінку депутатам райради, які утримались від голосування або голосували проти, або не приймали участі у сесії без поважних причин. Адже багато з них здійснюють повноваження держави на посадах бюджетних установ, на які покладено завдання по формуванню у підростаючого покоління та громадян глибоких патріотичних почуттів та формування з них захисників Вітчизни.
3. Рекомендувати головам сільських, Раухівської селищної та Березівської міської ради провести сесії з аналогічним порядком денним.

У випадку невиконання наших вимог, залишаємо за собою право діяти так, як дозволяє нам закон та наш громадянський обов’язок.

З повагою. Виборці Березівського району.

Звернення підписано близько 100 березівчанами.

Следующая новость
Предыдущая новость

Вниманию посетителей! Мы временно отключили возможность комментирования новостей в связи с частыми призывами к противоправным действиям и насилию со стороны некоторых посетителей. Надеемся на Ваше понимание. С уважением, редакция "Осведомителя".

 
Последние новости