Страхування майна – це джерело відшкодування збитків

21.09.2015 23:07 659
Страхування майна – це джерело відшкодування збитків

Страхувати майно чи ні питання, яке декому здається нецікавим. Навіщо страхувати, що може трапитися з моєю квартирою, чи з домом? Такі міркування звучать до, тих пір, поки все добре. Загрозою для вашої квартири чи дому може бути пожежа, повінь, град, крадіжка та інше. Це причини звернутися в страхову компанію, щоб запобігти фінансових витрат при настанні страхового випадку. Застрахувати квартиру важливо як в новобудовах, так і в старих будинках. При цьому страхові ризики можуть бути зовсім різними. Для жителів новобудов важливим є страхування конструкцій і стін, адже новий будинок дає усадку, та й інші мешканці, роблячи ремонт, не дотримуються правил безпеки, прибираючи каркасні стіни. Наслідки можуть бути самі жалюгідні. Власники старих будинків страждають від зношеності систем інфраструктури. Останнім часом почастішали вибухи побутового газу, і пожежі, що виникають як з вини недбалих мешканців, так і з вини зношеності технічних параметрів. Отже, страхування майна - це джерело відшкодування збитків. Звернувшись до страхової компанії ви докладніше ознайомитись з усіма видами послуг які вона надає з питань страхування майна

Будьте дбайливим господарем для свого майна

Для громадян розвинутих країн Європи і США питання страхування майна, незалежно від того рухоме або нерухоме, не встає на порядок денний. Це обов'язкова умова життя. У нашій країні, ще до недавнього часу, майно страхували одиниці. На сьогоднішній день  спостерігається тенденція росту страхування майна громадян. Це пов'язано з частими техногенними катастрофами і природними катаклізмами. Вашій квартирі та майну, яке знаходиться в ній можуть загрожувати пожежі, повені, крадіжки, халатне ставлення сусідів, велика зношеність мереж водопостачання, електропостачання, газопостачання. Тому перед людиною стає питання що робити, як захистити своє майно? Відповідь. Звернутися в страхову компанію. Провівши, попередню роботу з вибору страхової компанії і вибравши одну з них, почніть уважно вивчати договір страхування та переліку послуг що надаються. До об'єктів страхування відносять будівлі та споруди, ландшафтний дизайн, обробка і декор приміщення, меблі, оргтехніка, побутова техніка, посуд, твори мистецтва, особисті речі, прикраси. Коли настає оплата страхового випадку: при повному знищенні, пошкодженні рухомого і нерухомого майна. Суми відшкодування будуть виплачені від ступеня пошкодження майна, або його повної втрати. Всі ці моменти обумовлюються договором страхування. Якщо ви думаєте про своє майбутнє і вирішуєте проблеми до того як вони виникнуть в страховій компанії ви знайдете правильне рішення.

Следующая новость
Предыдущая новость

Вниманию посетителей! Мы временно отключили возможность комментирования новостей в связи с частыми призывами к противоправным действиям и насилию со стороны некоторых посетителей. Надеемся на Ваше понимание. С уважением, редакция "Осведомителя".

 
Последние новости