Який SSL обрати в залежності від типу онлайн-проекту?

12.06.2017 14:57 140

Щоб захистити свій сайт і його відвідувачів від шахраїв, власники сайтів замовляють SSL сертифікати. Разом з тим, відразу розібратися який з них найкращим чином підійде конкретному проекту буває не так-то просто.

Деякі вважають, що оформити SSL можна тільки при наявності торгової марки, і що фізичній особі вони не доступні. Це не так. Серед великої кількості різних типів сертифікатів є різні види, деякі з яких доступні і для фізичних осіб.

Отже, давайте зупинимося на найбільш популярних і відносно простих в оформленні сертифікатах, які замовляють власники невеликих онлайн-сервісів, інтернет-журналів, онлайн-магазинів, невеликих фінансових компаній.

SSL сертифікати з перевіркою домену (Domain Validation SSL)

Сертифікати початкового рівня призначені виключно для перевірки доменного імені. Цей сертифікат безпеки найдешевший і простий в оформленні. Він так само є найдоступнішим в плані умов для замовників: купити цей SSL можуть як фізичні, так і юридичні особи.

Для отримання даного сертифікату безпеки від замовника не вимагається надання документів — з моменту замовлення та оплати він буде готовий до використання протягом 5 хвилин.

Domain Validation SSL прекрасно підійде для невеликих сайтів і маленьких проектів.

SSL сертифікати з перевіркою компанії (Business Validation SSL)

Коли онлайн-користувачі опиняться на сайті, захищеним таким сертифікатом, в його властивостях вони завжди зможуть побачити назву компанії, якій належить даний онлайн-ресурс. Переглянути їх можна, натиснувши на замочок в адресному рядку і перейшовши в розділ «Перегляд сертифікату».

При замовленні таких сертифікатів безпеки потрібно буде надати певний пакет документів. Це необхідно у зв’язку з тим, що буде перевірятися кому насправді належить доменне ім’я, реєстраційні дані юридичної особи, а також відповідність власника домену та організації, яка вказана на сайті. Тому перед тим, як замовляти такий сертифікат, представник компанії повинен упевнитися, що домен, на якому розміщується сайт, оформлений на компанію, а не на фізичну особу — наприклад, директора або системномного адміністратора.

Наявність такого сертифіката у онлайн-ресурсу буде свідчити про високий рівень перевірки, що особливо важливо для комерційних проектів і фінансових структур.

Отримання Business Validation SSL по тривалості займає від 2 до 10 днів. Такий сертифікат найкращим чином підійде онлайн-магазинам, невеликим фінансовим установам і бізнес-проектам.

Ознайомитися з усіма основними типами SSL сертифікатів ви зможете в відео, яке ви знайдете під цією статтею. У ньому є відповіді на головні питання, пов’язані з оформленням сертифікатів безпеки і нюанси, які потрібно враховувати при оформленні сертифіката безпеки юридичною особою.

Варто також враховувати, що на сьогоднішній день всі провідні пошуковики відкрито заявляють про переваги сайтів, що працюють по протоколу https, на відміну від його незахищеного попередника — протоколу http. Оформивши один з сертифікатів безпеки, ви зможете бути впевнені, що в результатах пошуку він знижений не буде, так як всі SSL сертифікати дають можливість сайтам перейти на захищене з’єднання https. Крім цього, ви зможете не турбуватися про безпеку клієнтів компанії, а також її репутацію.

Следующая новость
Предыдущая новость

Вниманию посетителей! Мы временно отключили возможность комментирования новостей в связи с частыми призывами к противоправным действиям и насилию со стороны некоторых посетителей. Надеемся на Ваше понимание. С уважением, редакция "Осведомителя".

 
Последние новости