Поради тим, хто хоче зареєструвати доменне ім’я

26.05.2017 13:53 86

Отже, ви вирішили, що хочете почати вести свій бізнес в інтернеті. Найперше, що вам потрібно буде зробити, це визначитися з адресою, за якою вас будуть знаходити в мережі, тобто з доменним ім'ям, а також обрати хостинг для вашого сайту.

Домен - це унікальний набір символів, який користувачі вводять в адресний рядок браузера, щоб зайти на той чи інший веб-сайт. Власне кажучи, якби не було Системи Доменних Імен (Domain Name System, DNS), то всім нам би довелося запам'ятовувати IP-адреси веб-ресурсів замість красивих і звучних назв сайтів.

Поради тим, хто хоче зареєструвати доменне ім’я

Вибір доменного імені - справа важлива, тому поставитися до цього потрібно з усією серйозністю. При виборі імені для вашого сайту можна скористатися наступними рекомендаціями:

1. Простота в написанні

Придумайте домен, який можна легко і без помилок написати. Якщо ви визначилися з ім'ям, перевірте його на комусь зі своїх знайомих - просто вголос скажіть домен, щоб ваш знайомий або знайома потім його занотували. Домен написаний з помилками - вперед за новим ім'ям. Сюди ж можна віднести момент з дефісом у назві. Краще уникати його використання, так як коли ви будете вимовляти назву вашого домену, то весь час доведеться уточнювати, де у вас там дефіс, а якщо забудете це зробити, то виникне плутанина.

2. Стислість, лаконічність

Так, можна придумати домен і з 20, і з 30 символами, але чи потрібно це? Зважайте на те, що ім'я має легко запам'ятовуватись, а запам'ятати відразу довгу назву практично нереально. Та й потім же його потрібно буде написати, що теж буде непросто.

3. Ключові слова та тематика

Добре, коли домен відображає тематику сайту або містить назву компанії, бренду, товару. Також є сенс реєструвати імена, що складаються з ключових слів, особливо якщо більшу частину відвідувачів ви плануєте залучати з пошукових систем.

4. Доменна зона

Що ж обрати: загальний домен верхнього рівня (gTLD) або національний (ccTLD)? У цьому моменті зважайте на те, на який ринок ви планує просувати ваші товари або послуги, на вашу аудиторію. Якщо це регіональний бізнес, то краще придбати домен в регіональній зоні (наприклад, kiev.ua); якщо ж ви орієнтуєтеся на всю країну, тоді вам за com.ua або net.ua (для України, у інших держав свої доменні зони). Ну а в разі запуску міжнародного проекту краще обирати такі домени, як .com, .org, .net.

5. Реєстрації в інших зонах

Для того, щоб захистити свій бренд, можна зареєструвати домен не тільки в одній з доменних зон (наприклад, в com). Реєстрація альтернативних версій доменних імен не означає, що вам необхідно мати два (або більше) сайти, таким чином ви просто убезпечите себе від можливого використання їх кимось іншим.

І ось коли ви точно визначилися з ім'ям, перевірили його на предмет наявності помилок і протестували на своїх знайомих, то можна сміливо приступати до реєстрації. Купити домен можна у реєстратора доменних імен або у реселерів (посередників). На веб-сайті компанії просто знаходите поле із зазначенням реєстрації домену, пишете свою назву, обираєте зону і натискаєте на пошук. Якщо домен не зайнятий, то просто продовжуєте реєстрацію. Ну а коли ви закінчите з усіма формальностями, у вас нарешті буде «дім» для вашого онлайн-бізнесу.

Следующая новость
Предыдущая новость

Вниманию посетителей! Мы временно отключили возможность комментирования новостей в связи с частыми призывами к противоправным действиям и насилию со стороны некоторых посетителей. Надеемся на Ваше понимание. С уважением, редакция "Осведомителя".

 
Последние новости